fbpx

PLATFORMDER YÖNETİMİ DMO YETKİLİLERİ İLE ONLINE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİLER

Platformder Yönetim Kurulu Üyeleri, Devlet Malzeme Ofisi Destek Hizmetleri Başkanı Sayın Murat Göğüş, Tedarikçi ve Müşteri İlişkileri Daire Başkanı Sayın Ümit Cengiz Uysal ve Akaryakıt ve Taşıt Sarf Malzemeleri Şube Müdürü Sayın Yücel Efe ile zoom üzerinden, başta personel yükseltici platform sektörü olmak üzere, Kamuda kiralama ile alakalı bilgi alışverişinde bulundular. Toplantıların ilkinde sunum gerçekleştiren Platformder Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah TUNCER, sunumunda Personel Yükseltici Platform sektörüne yönelik geçmişten günümüze detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda ayrıca, Kiralamanın avantajları hakkında detaylı bilgilendirme yaptı. İkinci toplantıda ise, Derneğimiz üyesi Bekir Erdemli tarafından, kiralama sektörüne yönelik maliyet analizi ve geliştirmiş olduğumuz ve kiralama sektörüne yönelik yazılım hakkında sunum gerçekleştirildi.
Toplantı sonunda söz alan Platformder Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Saruhan Günaydın, DMO tarafından özellikle kamu projelerinde kiralama yöntemi ile hizmet alımı için sektörümüz rol model olabilir. Çünkü, kullandığımız ekipmanlar, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yüksekte çalışma gerektiren tüm işlerde kullanılması zorunludur. DMO ile birlikte geliştireceğimiz bir kiralama modeli ile, bir farkındalık oluşturabiliriz dedi.
Daire Başkanı Sayın Uysal, Platformder ile daha önce başlattığımız kiralama modeli çalışması, DMO’nun önem verdiği bir çalışma. Bu çalışmanın kamu için önemli olacağını ümit ediyoruz dedi. Şube Müdürü Sayın Efe’de, geliştirilecek iyi bir çalışma modeli ile faydalı bir projeyi birlikte hayata geçirebileceklerini ve bu konuda Platformder ile çalışmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Bu gönderiyi paylaş