fbpx

1. VİNÇ, İSTİF MAKİNELERİ, PLATFORM, PROJE TAŞIMACILIĞI İHTİSAS FUARI

İş ve inşaat makineleri konusunda Türkiye’nin en önemli fuarı olan Komatek Fuarlarının organizatörü SADA Uzmanlık Fuarları A.Ş., Türkiye İş ve İnşaat makineleri sektörünün en eski ve en köklü yayın kuruluşu APA Yayıncılık,  Platform sektörünün öncü derneği PLATFORMDER’in Ana Desteği ile, yepyeni bir projeyi hayata geçirdiler. Üç kuruluşun işbirliği neticesinde, Türkiye’nin ilk ve tek, vinç ve ağır taşıma, platform, istifleme ve elleçleme makinalarını kapsayan ve 2 – 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi yapılacak olan VIPP 2018 Fuarı İstanbul Tuzla’da VİAPORT MARİNA’da gerçekleşecektir.

VİPP 2018, sadece istifleme kaldırma ve elleçleme sektörüne değil kiralama firmaları, müteahhitler, taşeronlar, liman işletmeleri, endüstriyel tesisler de dahil olmak üzere bir çok kullanıcıya hitap edecektir.

VİPP 2018 Fuarı, İstanbul’un yeni gözdesi Tuzla VİAPORT MARİNA’da gerçekleşecek. Fuar ulaşım açısından Ankara yönünden İstanbul’a gelirken hem E5 hem TEM Otoyolu’na çok yakın ve uygun bir konumda. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar alanına ulaşmak için İstanbul’un yoğun trafiğine girmeye gerek kalmıyor.

VİAPORT MARİNA deniz manzarasına sahip olan nadir fuar alanlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Toplam 25.000 m2 fuar alanı, ziyaretçiler ve katılımcılara ayrılmış farklı otopark alanları dışında tesis birçok rekreasyonel imkânı da barındırmaktadır. Alışveriş merkezi, lokanta ve kafeler, lunapark, sinemalar ve hatta bir akvaryum dahi barındırmakta olan VİAPORT MARİNA’yı her hafta on binlerce kişi ziyaret etmektedir.

Katılım ve daha fazla bilgi için: www.vippfuar.com

Bu gönderiyi paylaş