fbpx

54. CUMHURBAŞKALIĞI BİSİKLET TURU, ARAÇ ÜSTÜ JUMBO PLATFORMLARIN DESTEĞİ SAYESİNDE İZLEYİCİLERİ İLE BULUŞUYOR.

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, bu yıl 54. organizasyonu ile Konya’da start alıyor. Toplam 6 gün sürecek olan etaplarda, sporcular 952 kilometre mesafe katedeceklerdir.

Ülke tanıtımı açısından büyük bir öneme sahip organizasyon, naklen ve banttan yayınlarla 160’tan fazla ülkede izlenebilecek. Her geçen yıl daha fazla izleyici kitlesini hedefleyen ‘Tour of Turkey’, 2017’de toplam 284 saatlik yayınla beş kıtada 484 milyondan fazla haneye ulaşmıştı.

TUR’da naklen canlı yayın yapılırken araç üstü jumbo platformlar, bu yayınların her türlü doğa ve iklim koşulunda, dünyadaki tüm izleyicilerine kesintisiz ve problemsiz olarak aktarılmasında önemli rol oynamaktadırlar.

Bu sene 54. sü düzenlenen TUR’da, gerek gökyüzünde 150 km lik alanı kaplayacak şekilde sorti yapan uçak üzerinde bulunan kameralardan gelen görüntüleri, gerekse 2 adet canlı yayın helikopterinden gelen görüntüleri, araç üstü jumbo platformun sepetine monte edilen uydu antenleri vasıtasıyla kolayca toplanmakta ve yayınlanmaktadır.

Biglift, 2010 yılından beri, makine parkında bulunan Jumbo Platformlar ile bu organizasyona başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Her geçen gün kullanım alanları genişleyen Personel Yükseltici Platformlar, bir çok alanda yapılan işleri kolaylaştırmaya devam edecek gözüküyor.

Bu gönderiyi paylaş