fbpx

Platformder Yönetimi Almanya’da Platform Günlerine Katıldı

14 – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Almanya Hohenroda / Hessen’de düzenlenen “Platformers’ Days 2018” etkinliğine, Platformder Yönetim Kurulu Başkanı Servet Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah TUNCER, Apa Yayıncılık Genel Koordinatörü Emre Apa ve dernek üyesi Kaulas Lastik firmasından Bekir Erdemli ve Ozan Fulser birlikte katıldık.

Etkinlikte, personel yükseltici platformlar, vinçler, teleskobik taşıyıcılar, yedek parça ve yan sanayi firmaları, eğitim firmaları, kiralama firmaları ve daha bir çok sektörel firma yer aldı.

Almanya’nın en önemli bölgesel etkinliği olan “Platformers’ Days” de Platformder üyesi yerli üretici ELS Lift’te, Almanya’daki bayisi Kunze Group ile katılım gerçekleştirdiler.

Etkinlikte ELS LIFT satandını ziyaret ederek, Sayın Kerem Bayrak’a başarılar diledik. Sayın Bayrak ile fuarın kendileri için önemi hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

Platformder Yönetimi olarak, etkinlik süresince bir çok önemli görüşme gerçekleştirdik. Etkinlik Koordinatörü Sayın Oliwer Sven Dahms ile, etkinlik ve sektör üzerine bilgi alışverişinde bulunduk.

Avrupa’da yedi ülkede yüze yakın üyesi olan PartnerLift Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kai Schliephake ile önümüzdeki dönemde yapılacak işbirlikleri üzerine konuştuk.

Vertical Days ve Vertikal Dergisi sahibi Sayın Leigh Sparrow ile sektör üzerine konuştuk ve ülkemizde yapacağımız etkinliklerimize davet ettik.

Ayrıca, etkinliğe katılan bir çok uluslararası marka yetkilileri ile bir araya gelerek, ülkemizdeki personel yükseltici platform pazarı gelişimi hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Platformder olarak ulusal ve uluslararası lobi faaliyetlerimiz hız kesmeden devam edecektir.

Bu gönderiyi paylaş