fbpx

Tekmak, Kiralamacıları Çin’de Ağırladı.

TEKMAK İSTİF MAKİNALARI, TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ KİRALAMA FİRMALARININ YETKİLİLERİNİ, ÇİN’DEKİ LGMG PLATFORMLARININ FABRİKASINDA AĞIRLADI. ZİYARETTE FABRİKADAKİ ÜRETİM HATLARINI GEZEN VE MAKİNELERİ TEST ETME ŞANSI BULAN YETKİLİLER, LGMG MARKASININ TEKMAK İLE TÜRKİYE’DE ÇOK CİDDİ SÖZ SAHİBİ OLACAĞINI BELİRTTİ

Personel yükseltici platform sektörüne LGMG markası ile giriş yapan ve 2018 yılı başından bu yana LGMG’nin tek ve yetkili distribütörü olarak çalışmalarını sürdüren Tekmak İstif Makinaları, markanın Türkiye’deki bilinirliğini artırmak amacıyla etkinliklerine devam ediyor. Yaptığı lansman ve fuar katılımlarıyla LGMG markasını sektöre duyuran firma, son olarak kiralama firmalarının yetkilileri ile birlikte Volvo ve LGMG İş Makinaları ile LGMG Platformları’nın Çin’deki fabrikasını ziyaret etti. Aydıntaş Vinç, Aydın Vinç Kardeşler (AVK), Ayhanlar Platform, Bacanaklar Vinç, Fatih Vinç, Karlı Vinç ve Toro Makina yetkililerinin katıldığı ziyarette LGMG yetkilileri tarafından katılımcılara, fabrika ve üretimle ilgili bilgi aktardı. Daha sonra fabrikadaki üretim hatlarını tek tek gezen firma yetkilileri, ürünleri yakından inceleyerek test etme şansını elde etti.

ZORLU TEST

Müşteriler açısından son derece verimli geçen fabrika ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Tekmak İstif Makinaları LGMG Ürün Yöneticisi Eyüp Özkurt, “Gerçekleştirilen ziyaretle LGMG’nin ürün kalitesinin çok yüksek, rekabetçi, Çin’de marka bilinirliğinin yüksek ve dünya çapında bir firma olduğunu katılımcılar kendileri bizzat gözlemledi.” dedi. Davetlilerin özellikle platformların üretildiği ve test yapıldığı alanda uzun zaman geçirdiğine dikkat çeken Özkurt, “Makinelerin ağır testlerden geçtiğini gören yetkililer, daha önce bu testleri görmediklerini söyledi. Ayrıca üretimde kullanılan malzemelerin kalitesinin gerçekten yüksek olmasından da son derece memnun oldular. Gezi sonrasında ise kiralama firmalarının yetkilleri tarafından LGMG markasının Tekmak ile Türkiye’de çok ciddi söz sahibi olacağı belirtildi” diye konuştu.

Bu gönderiyi paylaş