fbpx

Vinçder 6.Geleneksel İftar Yemeği ve Sergisi Gerçekleştirildi

Bu yıl 6.sı düzenlenen ve Platformder olarak ta desteklediğimiz, Vinçder Geleneksel İftar Yemeği Ve Sergisi, 17 Haziran 2017 Cumartesi Günü Ümraniye Hekimbaşı Spor Ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Sektörün en büyük buluşmalarından biri niteliğinde olan Geleneksel İftar Yemeği ve Sergisi organizasyonunu bu sene Ümraniye Hekimbaşı Spor ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Apa Yayıncılık’ın organizasyonuyla gerçekleştirilen etkinlikte, önceki senelere oranla %40’lık bir büyüme gözlemlendi.

10 senedir sektörün sorunlarını irdeleyip tek tek çözümler üreten ve Türkiye’deki vinç sektörünün daha iyiye daha hızlı ulaşması için çalışan VİNÇDER’in, bu sene Apa Yayıncılık ortaklığıyla düzenlediği etkinlikte sektörde faaliyet gösteren 60’ın üzerinde firma,  işletmeciler ile bir araya gelme fırsatını buldular. Yeni ürünleri test etme fırsatı bulan işletmecilerin ürünlere ilgisi çok fazlaydı.

6 senedir her etkinlikten alınan birbirinden olumlu ve kıymetli geri bildirimleri göz önünde bulundurarak gitgide daha da geliştirilen organizasyon, sektörün sorunları ve geleceği hakkında önemli fikir alışverişlerinin de yapılmasına imkan sağlıyor.

Akşam iftar yemeğinin ardından, etkinliğe katılanlara düzenlenen çekiliş ile birbirinden güzel maketler hediye edildi. Daha sonra ziyaretçiler, stant alanlarını gezmeye devam ettiler. Program gece 12.00 da sona erdi.

Bu gönderiyi paylaş