fbpx

Platformder Yönetimi İstanbul Sanayi İl Müdürü Sayın Ümit Ünal’ı Makamında Ziyaret Etti

Platformder Yönetim Kurulu olarak, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdik. İl Müdürlüğü görevine atanan Sayın Ümit Ünal’a sektörümüz adına hayırlı olsun dileklerimizi sunduk.

Sayın Ümit Ünal’a Platform sektörü hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Servet Ayhan tarafından bilgilendirme yapıldı. Dernek olarak temsil ettiğimiz sektörün ürünlerinin gelişim süreci ve kullanım alanları hakkında açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Saruhan Günaydın, derneğimizin önümüzdeki dönemlerde yapacağı faaliyetler konusunda Sayın İl Müdürümüze bilgilendirme yaptılar ve kendilerinden desteklemeleri konusunda taleplerini ilettiler.

İl Müdürü Sayın Ünal, ziyaretlerinden ötürü yönetim kurulumuza teşekkürlerini sundular. Sonrasında ise, hükümetimizin yerli sanayi konusundaki düşüncelerini bizler ile paylaştılar. Sektörde yerli imalatın gelişmesi adına her türlü desteği vereceklerini bizlere belittiler. Öte yandan Sayın Ünal, sektörün ihtiyacı olan “nitelikli eleman” konusunda çok önemli projeleri hayata geçireceklerini bizler ile paylaştılar.

Platformder olarak bizler de bu projelerde üzerimize düşenleri yapacağımızı Sayın İl Müdürümüze ilettik.

Bu gönderiyi paylaş