fbpx

Platformder Yönetimi Olarak Bursa’da Önemli Ziyaretler Gerçekleştirdik

Platformder Yönetimi olarak, Bursa’da bulunan üyelerimize ve imalatçılara önemli ziyaretler gerçekleştirdik. İlk olarak, ülkemizin en büyük Platform İmalatçılarından olan Elsisan Makina San.Tic.A.Ş. yi ziyaret ettik. Genel Müdür Sayın Kerem Bayrak ile makamında yaklaşık 2 saatlik bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda Sayın Bayrak’a Platformder’in gelecek dönem faaliyetlerinden ve yapılanmasından bahsettik. Yönetim Kurulu olarak yerli üretimin sektör adına önemli olduğunu ve bu nedenle de birlikte sektör adına önemli işler yapılacağını kendilerine ilettik. Sayın Bayrak ise, Platformder’e gereken tüm desteği vereceğini belirtti. Toplantı sonunda, Sayın Bayrak üretim alanını yönetim kuruluna gezdirdi ve ürünler hakkında bilgi verdi.

 

Yönetim Kurulu olarak ikinci ziyaretimizi derneğimize yeni üye olan Marmara Platform’a yaptık. Genel Müdür Uğur Kabal’a yöentim kurulumuz olarak plaketi ve masa bayrağı taktim edildi. Uğur beye sektör adına yaptığımız ve gelecek dönem yapacağımız faaliyetleri anlattık.

 

Üçüncü durağımız Up Makine oldu. Derneğimizin kurulduktan sonra üyesi olan Up Makina’yı yeni yerlerinde ziyaret etme fırsatımız oldu. Genel Müdür Burak Önder Çılgın’a üyelik plaketi ve sertifikası ile Platformder masa bayrağı yönetim kurulu başkanımız tarafından verildi. Toplantıda, platform sektörünün problemleri ve çözüm önerileri üzerine görüşmeler yapıldı.

 

Yönetim Kurulumuzun son ziyareti ise Aydıntaş Vinç firmasına oldu. Yusuf Aydın ve Hamza Aydın ile bir araya gelen yönetim kurulumuz, dernek faaliyetleri hakkında kendilerine bilgi verdiler. Toplantı sonrasında yönetim kurulumuz firmanın bulunduğu yerde incelemelerde bulundu ve mevcut ürünler hakkında bilgi aldılar.

 

Yönetim Kurulumuz yoğun bir ziyaret trafiğinin ardından, akşam İstanbul’a geri döndüler. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Servet Ayhan, önümüzdeki haftalarda tüm platform imalatçı ve distribütörleri ziyaret edeceklerini belirttiler. Sektörü Platformder çatısı altında tüm tarafları ile bir araya getirmek için yönetim olarak tüm çaba ve gayretimizi sarf edeceğimizi ifade ettiler.

Bu gönderiyi paylaş