fbpx

Personel Yükseltici Platform Sektörünün Birincileri Seçildi

Access International ve IPAF işbirliği ile düzenlenen International Awards for Powered Access, yaklaşık 300 sektör profesyonelini bir araya getirdi. Hilton Miami Downtown’da gerçekleşen etkinlikte sektörün en iyileri ödüllendirildi. Aralarında Türk bir firmanın da bulunduğu liste şu şekilde sıralandı:

United Rentals (Yılın En İyi Kiralama Şirketi): 2017 yılında iki önemli satın alma işlemine imza atması, rekor tercih edilme oranına ulaşması ve United Academy işbirliği ile eğitime verdiği önemi devam ettirmesi ile en iyi kiralama şirketi seçildi.

Shanghai Horizon Equipment & Engineering (Sektörün Öncüsü): 2017 yılında güçlü bir büyüme ile rekor kıran Çinli şirket, yalın yönetim sistemi ve müşteri hizmetlerinde gösterdiği hassasiyet ile ödüle layık görüldü.

Haulotte, ACTIV’Lighting System (Yükseklikte Güvenli Çalışmaya Katkı): Çok basit ancak çok etkili olduğu belirtilen ACTIV’Lighting System, makinelerin güvenli bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılmasını sağladığı için Haulotte’a birincilik getirdi. Gün ışığı ya da gün doğumu gibi ortam ışığının yeterli olmadığı zamanların olumsuz etkisini gidermek için tasarlanan sistemde, otomatik olarak alacakaranlık sensörü devreye alınıyor. Personel yükseltici üzerinde 10 aydınlatma noktası sunan sistem, alçakta ya da yüksekte yapılan işlemleri rahatlatarak çalışma alanına mükemmel görüş sağlıyor.

Scwlayber, MCWP’ler için Ek Dengeleme Sistemi (Yılın Ürünü – Direk Tırmanma Platformu (MCWP)/Yük Asansörleri): Şirketin var olan ürünlerine uygulanabilmesi ile modellerin işlev alanını genişleten yenilikçi ek dengeleme sistemi, Scwlayber’a birincilik getirdi.

Hematec Arbeitsbühnen, Helix 1205 Direk Bomu (Yılın Ürünü – Makaslı Platformlar ve Dikey Platformlar): Helix 1205 modelinde bulunan kompakt platform tasarımının ve elektro-hidrolik tahrik sisteminin çok yönlü bir uygulamaya izin verdiği vurgulanıyor.

Niftylift, Kendinden Tahrikli HR21 4×4 – Mark II (Yılın Ürünü – Kendinden Tahrikli Bom ve Örümcek Platformlar): Bünyesinde topladığı özellikler ile jüriyi etkilediği belirtilen bu hafif platform, hibrit güç sistemi ile uzun çalışma döngüleri ve yakıt kullanımında önemli düşüşler sağlıyor.

RUTHMANN, T650 HF (Yılın Ürünü – Taşıt/Römork Monteli): 43 metre erişim yüksekliğini kompaktlık ve dönüş kabiliyeti ile birleştiren özel bir makine olarak jürilerden tam not aldı.

UP Makine – Yeni İstanbul Havalimanı (Yılın Projesi): Etkileyici projeye üç terminal binasında 7/24 hizmet sunarak katkı sağlayan UP Makine, en iyi proje ödülünü kazandı.

Control Dynamics, Piranha Lox System Interlock Harness (Yenilikçi Teknoloji): Makinelerin yükseğe ulaşmasında yeni bir çağ açtığı belirtilen bu sistem, emniyet kemeri zorunluluğu ile yüksekte daha güvenli çalışmaya imkân sunuyor.

IPAF’a özel verilen ödüller

IPAF kapsamında verilen ödüller göre “Yılın IPAF Eğitim Merkezi” İngiltere’de bulunan A-PLANT seçildi. “Yılın En İyi IPAF Eğitim Görevlisi” birincisi ise yine İngiltere’de yer alan NIS Eğitim bünyesinde hizmet veren Peter Wallace oldu. IPAF tarafından verilen bir diğer ödül, “Uluslararası Hayat Boyu Başarı Ödülü” oldu. Bu kapsamda IPAF, 1997 yılından bu yana sektörde hizmet veren ABD’li Uluslararası Kiralama Danışmanı ve Yazarı Dan Kaplan’ı onurlandırdı.

Bu gönderiyi paylaş